درباره ما

نام بسته: dev_khanehziba.com.woocommerce
ایمیل :reza.fakhrdoozan@gmail.com
فروشگاه اینترنتی خانه زیبا با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند. خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فروش خانه زیبا این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و … برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. بعلاوه، استفاده از سیستم مرجوعی کالا نیز جزو مزیت های کاری ما محسوب میشود که به خریداران عزیز این امکان را میدهد که در صورت عدم رضایت از محصول خریداری شده به هر دلیل، بتوانند محصول رو مرجوع کرده و هزینه آن رو بطور کامل دریافت کنند. علاوه بر اینها، سیستم پشتیبانی تلفنی این فروشگاه، با استفاده از کادر مجرب و تعلیم دیده، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد.فروشگاه اینترنتی خانه زیبا با هدف عرضه کالای خرده فروشی و عمده فروشی در بستر اینترنت راه اندازی گردید.
ما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خانه زیبا سعی بر آن داریم که در عرصه تکنولوژی روش خرید مایحتاج را در مشتریانمان متحول سازیم. یکی از دغدغه های امروزه همگی ما زمان و قیمت کالاها می باشد. اما با پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمدن دنیای خرید الکترونیک بسیاری از کارها از جمله خرید برای ما مفهوم جدید و سریعتری پیدا نموده و بازاری رقابتی را ایجاد کرده است. ما نیز با استفاده از این بستر سعی بر آن داریم تا هزینه هایی مانند زمان مورد نیاز برای خرید، ترافیک شهری و ایجاد آلودگی هوارا برطرف سازیم به گونه ای که مشتریان ما امروز می توانند کمتر از ۳۰ ثانیه در خانه زیبا ثبت نام و در هرزمان از شبانه روز سفارش خود را تکمیل نمایند.
مزایای استفاده از سایت خانه زیبا
۱-صرفه جویی در زمان برای خرید و استفاده از آن زمان برای بودن در کنار خانواده
۲-کمک به ترافیک شهر خود و همچنین آلودگی کمتر هوای شهر
۳- قیمت های بسیار مناسب
۴- کیفیت بسیار بالای کالاها
۵- تنوع بسیار بالای کالاها
۶- سادگی در خرید
۷- سفارش کالا در هر زمان از شبانه روز
امیدواریم که این فرهنگ خرید مورد استقبال شما مشتریان عزیز قرار گرفته و مارا در رسیدن به هدفمان که همان جلب رضایت شماست کمک کنید .
شایان به ذکر است که تنوع محصولات خانه زیبا شامل:
۱-پوشاک
۲-لوازم آشپزخانه
۳-مواد غذایی
۴-اسباب بازی
۵-میوه و سبزیجات
۶-لوازم جانبی موبایل
۷-لوازم التحریر
۸-عطر و ادکلن
۹-آرایشی و بهداشتی
۱۰-بلور ودکوریجات